Зарядна станція з чистою синусоїдою Oukitel P2001E plus - це надійне резервне джерело енергії, яким ви можете користуватися як удома, так і в тривалій подорожі або в кемпінгу. Ємності 2048 Вт-ч вистачає для живлення більшості побутового електроустаткування._x000D_
_x000D_
Підключайте зарядну станцію до автоматичного перемикача резервного живлення та забезпечуйте стабільну роботу освітлення та іншого електроустаткування при перебоях з електропостачанням._x000D_
_x000D_
Станція оснащена:_x000D_
- чотирма розетками змінного струму сумарною потужністю 2400 Вт;_x000D_
- двома портами DC5521;_x000D_
- автомобільною розеткою 24В/10А;_x000D_
- одним портом USB Type-C PD 100W, що забезпечує блискавичну швидкість зарядки девайсів;_x000D_
- двома портами USB Type-C з PD 20W;_x000D_
- одним портом USB Type-C із PD 45W;_x000D_
– двома портами USB-A з максимальною потужністю заряджання 18 Вт._x000D_
_x000D_
Поповнити заряд Oukitel P2001E plus можна:_x000D_
- за допомогою сонячних панелей; станція підтримує максимальну вхідну потужність 1000 Вт через сонячне заряджання та заповнює заряд батареї до 100% за 5 годин;_x000D_
- від електромережі лише за 1,9 години до 100%; зарядна станція підтримує швидке заряджання потужністю до 1800 Вт;_x000D_
– через автомобільну розетку постійного струму._x000D_
_x000D_
Налаштуйте швидкість заряджання станції за допомогою спеціальної ручки._x000D_
_x000D_
Надійні акумулятори LiFePO4 стійкі до високих температур, вони витримують більше 3500 робочих циклів. Система захисту акумулятора BMS забезпечує його відмінну продуктивність та довговічність._x000D_
_x000D_
LCD дисплей зі зрозумілою індикацією сповіщатиме вас про поточний стан роботи, а кнопки керування живленням кожного типу роз'ємів дозволять легко активувати необхідні роз'єми. Встановлюйте дистанційне керування зарядною станцією, незалежно від того, де ви знаходитесь._x000D_
_x000D_
Зарядна станція Oukitel P2001E plus також може виконувати роль джерела безперебійного живлення, що допоможе зберегти ваше домашнє електроустаткування від стрибків напруги при раптовому вимиканні електроенергії. Вона автоматично перемикається на живлення від батареї протягом 10 мс після вимкнення електроенергії.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 4 |
| Адаптер переменного тока | 1800 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | нет данных |
| Время зарядки от сети | 1.8 - 2.3 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 5 ч (1000 Вт) |
| Выход USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 x 45 Вт, 2 х 20 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 2 х 12В/3А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/10A |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 2048 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3500+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 1800 Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 13 шт |
| Переменный ток | 4 х 220 В |
| Пиковая мощность | 4800 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 399 х 286 х 320 мм |
| Разъем прикуривателя | 120 Вт |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 1000 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery, QC |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 59 999 ₴






