
ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-1500VA+ (1050 Вт)10A/15A, Lin.int., AVR, 2 x євро, метал 31631
10 128 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP4130
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
LPY- B - PSW-1500VA+ (1050Вт) 10A/15A -; ДБЖ/UPS з правильною синусоїдою є високотехнологічним і багатофункціональним обладнанням, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв і електроніки в разі раптового або аварійного вимкнення живлення електромережі.
Модель ДБЖ/UPS LPY-B — PSW-1500VA+ (1050 Вт) 10A/15A вирізняється високими якісними та технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями. Джерело безперебійного живлення ДБЖ із чистою синусоїдою LPY-B — PSW-1500VA+ (1050 Вт) 10A/15A має показники потужності 1050 Вт і вхідну напругу 140-275 V. Функцію стабілізації напруги, холодний старт. Батарея: під'єднувана зовнішня 24V (постачається окремо).
Захисний функціонал ДБЖ/UPS з чистою синусоїдою LPY-B — PSW-1500VA+ (1050 Вт) 10A/15A: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надлишкового заряду батарей, високої/низької напруги.
Вибір UPS LPY-B — PSW-1500VA+ (1050 Вт) 10A/15A з чистою синусоїдою, є оптимальним рішенням для забезпечення безперебійної роботи вашої електроніки, комп'ютерної/побутової техніки та збільшення терміну її експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Металл |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внешняя |
| Вес | 10.1 кг г |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | нет данных |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % В |
| Габариты (ШхВхГ) | 170х265х310 мм |
| Емкость батарей | - |
| ЖК-дисплей | Да |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | без батареи |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность активная | 1050 Вт |
| Мощность полная | 1001-1999 VA |
| Назначение | для котла |
| Наличие USB-порта | Нет |
| Номинальное напряжение АКБ | 24 В |
| Тип архитектуры | линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Форма выходного сигнала | чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 128 ₴




