Оновлена портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 2 підійде для використання як удома, так і поза домом — у дорозі та просто неба.
Цей пристрій гарантує заряджання для багатьох ваших побутових пристроїв, адже вихідна потужність змінного струму — 1800 Вт. Цього вистачить, щоб загоїти мікрохвильову піч, холодильник, кавоварку, гриль і мобільні ґаджети. Під'єднуйте одночасно 13 пристроїв і не турбуйтеся про перевантаження (завдяки підтримці технології X-Boost живіть пристрої до 2200 Вт).
Зарядіть станцію? за допомогою змінного струму до 100% лише за 80 хвилин. Також можна зарядити пристрій за допомогою сонячних панелей: під'єднайте портативні панелі 1x400W або 2x220W і заряджайте станцію??за 3-6 годин. Отримуйте інформацію про напругу в режимі реального часу, щоб досягти максимальної точки потужності з ефективністю >98%.
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 2 працює вшестеро довше завдяки оновленому LFP-акумулятору, що гарантує більше циклів повного заряджання та розряджання без втрати ефективності заряду.
Також станція обладнана системою керування, яка регулює важливі функції приладу та повідомляє про будь-які потенційні ризики. Зокрема, ви отримуєте інформацію про стан акумулятора.
Ця станція може стати аварійним джерелом живлення в той час, коли неможливо від централізованої мережі.
Завантажте мобільний застосунок для дистанційного керування станцією за допомогою Wi-Fi або Bluetooth: перевіряйте статус заряджання, настроюйте оптимальні параметри та відстежуйте споживання електроенергії під'єднаними приладами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Адаптер переменного тока | 400 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Нет |
| Вес | 12 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | нет данных |
| Время зарядки от сети | 1.2 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 3-6 ч |
| Выход USB Type-A | 2 х 5В/3А; 2 х 18 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | - |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 1024 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3000+ циклов |
| Зарядка от USB | Да |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | нет данных |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 1200 Вт |
| Номинальная мощность | 1800 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 13 шт |
| Переменный ток | 4 х 230 В |
| Пиковая мощность | 2700 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Да |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | EcoFlow |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 400 х 211 х 281 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 220 Вт |
| Технология зарядки | нет данных |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | темно-серый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 35 692 ₴









