
Комутатор MikroTik CRS328-24P-4S+RM (24x1G PoE+, 4xSFP+, 450W max, L3) ( керований ) 22518
26 996 ₴
- В наличии
- Код: CRS328-24P-4S+RM
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
MikroTik CRS328-24P-4S+RM — керований PoE-комутатор 3-го рівня на 24 гігабітних Ethernet порти та 4 оптичні порти SFP+. Оптичні порти підтримують модулі SFP 1.25G і SFP+ 10G (до комплекту не входять). Пристрій можна також використовувати як роутер. PoE-комутатор підтримує різні стандарти живлення й визначає їх автоматично.
Виріб виготовлений у корпусі 1U з вбудованим блоком живлення 100-240 В змінного струму потужністю 500 Вт. Пристрій споживає до 44 Вт, забезпечуючи гарантоване живлення 450 Вт (3 х 150 Вт на кожні 8 портів Ethernet) для ваших пристроїв PoE. Кожен порт може забезпечувати до 30 Вт із будь-якою обраною вами вихідною потужністю.
CRS328-24P-4S+RM має функцію подвійного завантаження, яка дає змогу вибирати між двома операційними системами — RouterOS або SwOS. Якщо ви віддаєте перевагу спрощеній операційній системі тільки з певними функціями, використовуйте SwOS. Якщо ви хочете використовувати маршрутизацію та інші функції рівня 3 у вашому CRS, використовуйте RouterOS.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | 4 |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 450 Вт |
| Вес | 1083 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, набор для крепления в стойку, кабель питания, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 24 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 494 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 29 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 443 x 305 x 44 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | активное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L3 |
| Форм-фактор | стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 26 996 ₴

