
Монітор Asus 31.5" ROG Strix XG32WCMS (90LM09X0-B01970) Fast VA Black 280Hz Curved ( Чорний ) 21801
24 843 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM09X0-B01970
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ROG Strix XG32WCMS 31,5-дюймовий вигнутий ігровий монітор HDR з роздільною здатністю 2560 x 1440 і надшвидкою частотою оновлення 280 Гц (сумісна) для професійних геймерів і захопливого ігрового процесу.
— Технологія ASUS Fast VA забезпечує час відгуку 1 мс (GTG) для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів.
- Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) підтримує ELMB разом зі змінною частотою оновлення, усуваючи ореоли та розриви для чітких —
ігрові зображення з високою частотою кадрів.
- Колірна гама DCI-P3 на 95% з удосконаленою технологією відстеження відтінків сірого ASUS забезпечує плавніше передавання кольору та рівномірність.
- DisplayWidget Center дає змогу легко регулювати параметри монітора за допомогою миші
- USB Type-C з режимом DP Alt, що означає, що ви можете під'єднати пристрій без зайвих налаштувань
— Технологія штучного інтелекту ROG Gaming з функціями штучного інтелекту для поліпшення ігрового досвіду користувачів.
Зробіть свій ігровий процес кращим за допомогою ROG Strix XG32WCMS, ретельно створеного для зручності та продуктивності. Пориньте в плавне, реалістичне зображення з роздільною здатністю 1440p, частотою оновлення 280 Гц (собна) і блискавичним часом відгуку 1 мс. Подолайте виклики без особливих зусиль за допомогою функцій штучного інтелекту та розширюйте свої можливості під'єднання за допомогою універсального з'єднання Type-C, що гарантує вам оперення, насолоджуючись зручністю сучасного під'єднання.
Неперевершена візуальна яскравість
Пориньте в приголомшливу точність зображення з ROG Strix XG32WCMS. Технологія вигнутого дизайну в поєднанні з яскравою роздільною здатністю 1440p і підтримкою дисплея HDR400 забезпечує неперевершений ігровий і мультимедійний досвід, оживляючи кожну деталь із яскравими кольорами та надзвичайною чіткістю.
Безперебійна швидкість і точність
Знищуйте затримку та розмиття в русі завдяки частоті оновлення 280 Гц (подібна) і блискавичному часу відгуку 1 мс (GTG). Ця комбінація забезпечує плавний, чутливий ігровий процес, що дає вам перевагу в швидких іграх, як-от шутери від першої особи, перегони та стратегії в реальному часі. Миттєво реагуйте на дії на екрані та впевнено робіть критичні кадри.
Яскраві кольори, перевірено на заводі
Пориньте в широкий діапазон яскравих кольорів зі стандартним для кінотеатрів DCI-P3 95% і sRGB 125% колірною гамою. Кожен монітор проходить сувору заводську перевірку, щоб забезпечити точність кольорів, що гарантує реалістичне та захопливе візуальне враження.
Універсальне під'єднання
Просто під'єднуйте свої пристрої завдяки широким можливостям під'єднання, включно з портом Type-C з підтримкою режиму DP Alt для відеовиходу та живлення, DisplayPort 1.4 для з'єднань із високою роздільною здатністю і високою частотою оновлення та порт HDMI для під'єднання консолей та інші мультимедійні пристрої.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 280 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Нет |
| Вес | 9.4 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 708x573x246 мм |
| Диагональ | 30" - 33.9" |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Дополнительные разъемы | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 50 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 350 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 24 843 ₴






