
Зарядна станція EcoFlow River 2, 256Wh, 300 W, LiFePO4 (ZMR600-B-EU)_EU ( темно-сірий з чорним ) 20247
10 312 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZMR600-B-EU_EU
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
RIVER 2 ємністю 256 Втч з оновленим літієм-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO 4) гарантує 3000+ циклів зі збереженням 80% ємності. Має розширений захист BMS для моніторингу напруги, струму та температури. А це дорівнює понад 10 років щоденного використання.
Потужна та легка: оптимізована вага для ще зручнішого використання
Нова станція RIVER 2 має універсальний простий дизайн і компактну вагу, на 30% менше, порівнюючи з попередньою версією — 3,5 кг.
Швидке заряджання на ринку: 0%-100% за 60 хвилин
Швидке заряджання станції з революційною технологією X-Stream: 0-80% за 50 хв і 0-100% за 60 хвилин. А це вп'ятеро швидше за інші електростанції на ринку. Завжди будьте готові до аварійних вимкнень електроенергії або незапланованих поїздок.
Екологічна та швидка зарядка станції за допомогою сонячних панелей
Під'єднавши сонячну панель EcoFlow Solar Panel 220 Вт, заряджайте портативну зарядну станцію
* Ємність станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної барареї. Час роботи станції може змінюватися залежно від умов використання: способу під'єднання й величини навантаження, температури зовнішнього середовища. Портативна зарядна станція — це високотехнологічний пристрій, що має модулі керування й генерації енергії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок, що живить усі ці модулі самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде на підтримку працездатності самої станції, з чим потрібно враховувати під час розрахунків часу роботи від одного повного заряджання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Адаптер переменного тока | 360 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Нет |
| Вес | 3.5 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | 5 ч |
| Время зарядки от сети | 1 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 3 ч (220 Вт) |
| Выход USB Type-A | 2 х 12 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 60 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | - |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 256 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3000+ циклов |
| Зарядка от USB | Да |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 360 Вт |
| Номинальная мощность | 300 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 5 шт |
| Переменный ток | 1 х 230 В |
| Пиковая мощность | 600 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | EcoFlow |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 245 х 142 х 214 мм |
| Разъем прикуривателя | 100 Вт |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 110 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | темно-серый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 10 312 ₴









