
Накопичувач SSD 256GB GOODRAM CX400 Gen.2 2.5" SATAIII 3D TLC (SSDPR-CX400-256-G2) ( 2.5" ) 24246
3 786 ₴
- Готово к отправке
- Код: SSDPR-CX400-256-G2
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Забудьте про жорсткий диск і перенесіть свої дані на SSD CX400 gen.2, підвищивши у такий спосіб продуктивність удесятеро. Крім вищої швидкості реакції, накопичувач забезпечує надійніший захист ваших даних. Завдяки тому, що в моделі CX400 gen.2 немає жодної рухомої деталі, вона набагато стійкіша до трясіння й ударів, ніж жорсткий диск.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodRAM |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (чтение/запись) | 75 500/76 800 |
| TBW (ресурс записей) | 180 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн часов |
| Габариты | 100 х 69.85 x 7 мм |
| Для компьютеров | Да |
| Для ноутбуков | Да |
| Дополнительные данные | - |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | Phison |
| Максимальная скорость записи | 1000 МБ/с и менее |
| Максимальная скорость чтения | 1000 МБ/с и менее |
| Наличие подсветки | Нет |
| Объем накопителя | 256 ГБ |
| Объем памяти | 240 - 256 ГБ |
| Поддержка NVMe | отсутствует |
| Потребление энергии | 4.3 Вт |
| Ресурс записей | до 200 TБ |
| Серия | Goodram CX |
| Скорость записи | 480 МБ/сек |
| Скорость чтения | 550 МБ/сек |
| Тип памяти | 3D NAND Flash |
| Ударостойкость | Да |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Энергопотребление | максимум: 4.3 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 3 786 ₴






