
Монітор ASUS 34" VG34VQEL1A (90LM06F0-B01E70) VA Black Curved 100Hz Чорний 22512
20 489 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM06F0-B01E70
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
TUF Gaming VG34VQEL1A — це 34" HDR-монитор з ультраширокоформатною матрицею зі співвідношенням сторін 21:9 роздільною здатністю WQHD (3440 x 1440) і високою частотою оновлення (100 Гц), призначений для захоплених геймерів. широким діапазоном частот оновлення. монітора є підвищена частота оновлення екрану — 100 Гц, внаслідок якої покращується плавність зображення динамічних сцен в іграх і фільмах. вимогам сертифікації DisplayHDR 400. Утиліта ASUS DisplayWidget Lite призначена для швидкого настроювання монітора та активації ексклюзивних функцій, зокрема Shadow Boost та GameVisual.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 3440×1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 9 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 807.8х410.6-540.6х248.5 мм |
| Диагональ | 34" - 50" |
| Диагональ экрана | 34" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 29.5 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 20 489 ₴






