Жорсткі диски WD Blue вирізняються гідною швидкодією та високою надійністю, а їх ємність вам буде достатньо для зберігання величезної кількості фотознімків, фільмів та інших файлів. Застосування інтерфейсу SATA 6 Гб/с дає змогу використовувати ці накопичувачі. новітніми чіпсетами та водночас забезпечує зворотну сумісність зі старими системами, що підтримують тільки SATA 3 Гб/с. їхнього транспортування. Оригінальність Накопичувачі WD Blue розроблені та виробляються за перевіреною технологією оригінальних відзначених нагородами жорстких дисків WD. заміни старого накопичувача на новий За допомогою програми Acronis True Image WD Edition, що завантажується безкоштовно із сайту підтримки WD, ви можете скопіювати всі свої дані на новий накопичувач, щоб не перевстановлювати на нього операційну систему. призначене для тонких і легких мобільних пристроїв, але водночас сумісне з більшістю відсіків для стандартних дисків заввишки 9,5 мм (тільки моделі SPZX, LPCX та LPVX) Безшумність Безшумність — найважливіша якість жорстких дисків для ноутбуків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для ноутбука |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 90 г г |
| Восстановленный | Нет |
| Время наработки на отказ | нет данных |
| Высота | 7 мм см |
| Габариты | 100.2 х 69.97 x 7 мм |
| Дополнительная информация | электродвигатель с фиксированным валом |
| Максимальный уровень шума | 21 дБ |
| Объем буфера | 128 MB |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Потербление мощности в режиме ожидания и сна | нет данных |
| Потербление мощности в режиме простоя | нет данных |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | до 1.5 Вт |
| Рабочая температура | от 0°C до 60°C |
| Серия | WD Blue |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/мин |
| Скорость передачи данных | 130 Мб/с |
| Среднее время поиска | нет данных |
| Тип | HDD |
| Ударостойкость | нет данных |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 3 179 ₴

