
Накопичувач SSD 1ТB Samsung 990 Pro with Heatsink M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe V-NAND MLC (MZ-V9P1T0CW) M.2 2280
15 277 ₴
- Нет в наличии
- Код: MZ-V9P1T0CW
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Неймовірна швидкість, нескінченна победа Спробуйте довготривалу високу продуктивність PCIe 4.0. Інтелектуальний контроль температури вбудованого контролера забезпечує найвищу ефективність енергоспоживання, зберігаючи водночас швидкість та продуктивність, щоб допомогти вам залишатися на вершині своєї гри. Максимальна швидкість PCIe 4.0 Величезний приріст швидкості. Швидкість випадкового читання/записування на 40% і 55% вища, ніж у 980 PRO — до 1400K/1550K IOPS, а швидкість послідовного читання/запису до 7450/6900 МБ/с досягає майже максимальної продуктивності PCIe 4.0. Підніміться на вершину в іграх, редагування відео та 3D, аналіз даних та багато іншого. Неймовірна енергоефективність Більш енергоефективна продуктивність. Вища продуктивність зазвичай споживає більше енергії. Але 990 PRO споживає менше енергії з покращеною продуктивністю понад 50% на ватів, порівнюючи з 980 PRO. Ця конструкція з низьким енергоспоживанням забезпечує видатну продуктивність PCIe 4.0 за оптимальної енергоефективності. Розумне теплове рішення Поглини це тепло. Тонкий радіатор допомагає розсіювати тепло, запобігаючи падінню продуктивності через перегрівання. Отримайте стабільний контроль нагрівання та мінімальний шум вентилятора для важких графічних ігор. Тонкий корпус сумісний з PlayStation 5, настільними комп'ютерами та ноутбуками, що відповідають стандарту PCI-SIG D8. Творець чемпіонів Дивовижний ігровий процес. Чимале покращення випадкової продуктивності забезпечує швидше завантаження для максимального реалізму в іграх для PS5 та Direct Storage для ПК. Футуристичний дизайн радіатора з RGB-підсвіткою надає стильного вигляду контролю температури. Програмне забезпечення Samsung Magician Використовуйте всю потужність 990 PRO. Зручний набір інструментів оптимізації програмного забезпечення Samsung Magician завжди забезпечує максимальну продуктивність вашого твердотельного накопичувача Samsung. Захищайте дані, отримуйте оновлення, стежте за станом диска та налаштовуйте комбінації кольорів світлодіодів. Це ваш індивідуальний набір інструментів для SSD.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (чтение/запись) | 1 400 000/1 550 000 |
| TBW (ресурс записей) | 600 TБ |
| Время наработки на отказ | 1.5 млн часов |
| Габариты | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Для компьютеров | Да |
| Для ноутбуков | Да |
| Дополнительные данные | Поддержка TRIM, S.M.A.R.T |
| Контроллер | нет данных |
| Максимальная скорость записи | 4001 МБ/с и более |
| Максимальная скорость чтения | 3501 МБ/с и более |
| Наличие подсветки | Нет |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Объем памяти | 0.96 - 1 ТБ |
| Поддержка NVMe | Да |
| Потребление энергии | до 7.8 Вт |
| Ресурс записей | 501 - 800 ТБ |
| Серия | Samsung 990 PRO |
| Скорость записи | 6900 МБ/сек |
| Скорость чтения | 7450 МБ/сек |
| Тип памяти | V-NAND MLC |
| Ударостойкость | Нет |
| Энергопотребление | cреднее:5.5 Вт: максимум: 7.8 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 15 277 ₴




