У жорстких дисках серії WD Gold від Western Digital, навантажувальна здатність яких удесятеро перевершує місткість жорстких дисків для настільних комп'ютерів, реалізовані найсучасніші технології, що дають змогу досягти найкращих у галузі показників надійності, ємності, енергоефективності та продуктивності. спеціально розроблена для виконання безлічі специфічних завдань, що стояти перед центрами обробки даних, ідеальна для зберігання даних, від яких вимагається високий рівень доступності, тобто необхідні максимально надійні пристрої зберігання та цілодобова виділена лінія підтримки. надійно в будь-яких ЦОД Високий рівень надійності Швидкісний накопичувач з MTBF до 2 млн годин вирізняється високою довговічністю та надійністю в разі цілодобової роботи в найвимогливіших системах зберігання Утиліти для роботи з дисками та засоби миграції Програма Acronis True Image дані
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 147х101.6х26.1 мм |
| Интерфейс | SATAIII |
| Количество байт на сектор | 512 |
| Наработка на отказ | 2 000 000 часов |
| Объем буфера | 128 МБ |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/мин |
| Уровень шума | 28 дБ дБ |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Энергопотребление | 8.1 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 7 222 ₴


