EcoFlow удосконалює лінійку компактних та легких портативних зарядних станцій. Представляємо універсальну портативну зарядну станцію? для дому, роботи та подорожей - RIVER 2 Pro! RIVER 2 Pro ємністю 768 Втч з оновленим літієм-залізо-фосфатним аккумулятором (LiFePO 4) гарантує 3000+ циклів зі збереженням 80% ємності. Має розширений захист BMS для мониторингу напруги, струму та температури. А це становить понад 10 років щоденного використання. Резервне джерело живлення для вашого будинку, система EPS Автоматичне перемикання в режим живлення з централізованої мережі на зарядну станцію? займає <30 мс, в разі несподіваного вимкнення електропостачання. Забезпечте постійне енергозабезпечення для 80% побутових приладів вашої оселі за допомогою RVER 2 Pro. Потужна та легка: оптимізована вага для ще зручнішого користування. Нова станція RIVER 2 Pro має простий универсальний дизайн і компактний вес — 7,5 кг. Порівнюючи з попередньою версією - RIVER 2 Pro на 30% легше. Швидке заряджання на ринку: 0%-100% за 60 хв. Будьте завжди готові до аварійних вимкнень електроенергії чи незапланованих поїздок. Екологічне й ефективне заряджання станції за допомогою солнечних панелей Під'єднавши солнечну панель EcoFlow Solar Panel 220 Вт, заряджайте портативну зарядну станцію?? протягом 3 годин. Досягайте найкращої продуктивності заряджання за допомогою розумного алгоритму MPPT (Maximum Power Point Tracking), що активно визначає напругу та струм у режимі реальної години, щоб досягти точки максимальної потужності з ефективністю > 98%. Віддалене керування Швидко під'єднуйтесь і керуйте віддалено станцією RIVER 2 Pro зі смартфона через Wi-Fi або Bluetooth. Легко перевіряйте дані про заряджання, налаштування та вмикайте/вимикайте прилади. * Ємність станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної барареї. Час роботи станції може змінюватися залежно від умов використання: способу під'єднання і величини навантаження, температури зовнішньої середовища. Портативна зарядна станція — це високотехнологічне пристрій, що має модулі керування й генерації енергії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок, що живить усі ці модулі самого пристрою. Отже, частина енергії аккумулятора йде на підтримку працездатності самої станції, з чим потрібно враховувати під час розрахунків години роботи від одного повного заряджання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Адаптер переменного тока | 940 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Нет |
| Вес | 7.5 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | 5 ч |
| Время зарядки от сети | 1 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 3 ч (220 Вт) |
| Выход USB Type-A | 3 х 5В/3А |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | - |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 768 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3000+ циклов |
| Зарядка от USB | Да |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 940 Вт |
| Номинальная мощность | 800 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 8 шт |
| Переменный ток | 3 х 230 В |
| Пиковая мощность | 1600 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | EcoFlow |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 270 х 226 х 260 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 220 Вт |
| Технология зарядки | нет данных |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | темно-серый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 28 164 ₴










