
Wi-Fi Mesh система Asus ExpertWiFi EBM68 2pk White (90IG07V0-MO3A40) white 28244
18 517 ₴
- В наличии
- Код: 90IG07V0-MO3A40
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ASUS ExpertWiFi EBM68 дає змогу створити швидку, безпечну та масштабовану мережу із широкими можливостями для підприємств середнього бізнесу. Незалежно від того, як використовують ExpertWiFi EBM68: як окреме пристрій або в поєднанні з іншими рішеннями ASUS ExpertWiFi, він легко адаптується до потреб вашого бізнесу. ExpertWiFi забезпечить стабільне та надежне інтернет-з'єднання для віддалених працівників та представників малого бізнесу. А завдяки комплексному використанню VPN-протоколів користувачі можуть легко та безпечно отримувати доступ до своїх мереж за допомогою захищеного з'єднання. ExpertWiFi пропонує абсолютно нову платформу для надання інноваційних послуг. Інформацію про бренд та рекламу можна просувати через гостевий портал, взаємодіючи з клієнтами різними способами. Мережеві продукти ExpertWiFi готові до масштабування відповідно до потреб клієнтів. Система серії ExpertWiFi підтримує до 12 вузлів, тому підприємства можуть легко розширювати свою мережу, додаючи до неї пристрої цієї серії. Для забезпечення безпеки всіх даних, серія ExpertWiFi пропонує мережевий захист комерційного рівня завдяки системі ASUS AiProtection Pro та функції Safe Browsing.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.8 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 6 шт |
| Количество портов LAN | 3 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор х2, блок питания х2, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 167 х 77 х 186 мм |
| Скорость Wi-Fi | 5.1 Гбит/с и более |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX7800 |
| Тип | беспроводные |
| Тип монтажа | настольный / стеновой |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 18 517 ₴









