
Крісло для геймерів Aula F1029 Gaming Chair Black/Red (6948391286181) чорний з червоним 36395
8 059 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6948391286181
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крісло AULA ергономічне крісло для геймерів з ефектним дизайном та неймовірним рівнем комфорту. Виробник вважає, що крісло зроблене з урахуванням потреб професійних кіберспортсменів, проте ця модель стане ідеальним варіантом як для домашнього, так і офісного застосування. Крісло виготовлене з міцної та надійної штучної шкіри, що не тільки надає преміального вигляду, але й робить виріб приємним на ощупь. Щодо підлокітників, то вони виготовлені зі щільного та зносостійкого каучуку, тому навіть потім вони не протиратимуться. Крісло обладнане міцною металевою основою, яка забезпечить тривалий термін експлуатації. Незарядним перевагою є можливість регулювання висоти сидіння, спинки, підлокітників. Саме завдяки цьому користувач не буде відчувати утому навіть у разі тривалого грового бою. Крісло AULA здатне витримати вес до 130 кг, тому жодних обмежень для максимального задоволення віртуального світу. Обладнано 5 прогумованими ніжками, які не ушкоджують поверхню, забезпечуючи легке та тихе пересування. Крісло AULA - максимум якості та зручності для яскравих віртуальних ворожень!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aula |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17 кг г |
| Встроенные механизмы | наклон спинки, газлифт |
| Каркас | Металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Обивка | искусcтвенная кожа |
| Основание | крестовина с роликами |
| Размеры сиденья | 68 х 60 см |
| Размеры спинки | 80 х 68 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Тип | геймерское кресло |
| Угол наклона спинки | 90°-180° |
| Цвет | черный с красным |
Информация для заказа
- Цена: 8 059 ₴









