Акумуляторна батарея AGM з регульованою олив'яною кислотою (VRLA) може зберігатися до 6 місяців за температури 25 °C, а потім рекомендується підзаряджання. Щомісячний коефіцієнт саморозряджання становить менше ніж 3% за 25 °C. Перед використанням зарядіть батареї.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.075 кг г |
| Высота | 166 мм см |
| Диапазон ёмкости | 20 - 42 А·ч |
| Емкость батареи | 20 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 6 А |
| Максимальный ток разряда | 200 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -10°C до +60°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клемм | F13 (M5) |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 76 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 2 526 ₴

