ASUS AiO A3402WVAK-BPC0330 - це стильний моноблок з 23.8" дисплеєм Full HD AG, оснащений процесором Intel Core 3 100U з 16GB оперативної пам'яті та 512GB SSD для зберігання даних. Він має інтегровану графіку, під'єднання WiFi операційної системи Якісне зображення Моноблок ASUS дуже тонкий і легкий, а його дисплей NanoEdge має майже невидиму рамку та займає аж 88% передньої панелі. 23.8-дюймовий дисплей із роздільною здатністю Full HD і антивідблисковим покриттям випромінює низький рівень синього світла, що забезпечує комфорт для очей під час тривалого перебування за комп'ютером. передавання кольору. Спеціальний режим Vivid збільшує загальний рівень насиченості кольору, щоб зображення мало ще потрясаний вигляд. Фазоінверторні динаміки Для забезпечення повного занурення в мультимедійний світ моноблок ASUS оснащений потужною аудіосистемою. Вбудовані стереодинаміки фазоінверторної конструкції, які зазвичай застосовуються в аудіосистемах класу hi-fi, мають загальну потужність 6 ватів і забезпечують кришталево чисте звучання з глибокими басами, захоплюючими з перших нот. Зведений стереозвук не просто відтворюється через лівий та правий канали. Натомість він із високою точністю позиціюється навколо вас, створюючи ефект просторового об'ємного звучання, який повністю занурює вас в атмосферу музики чи фільму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | 100U |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Нет |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 2 |
| LAN | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 3 + 1 Type-C |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Базовая частота процессора | 1.2 - 4.7 ГГц |
| Веб-камера | 1 МП |
| Габариты (ШхВхГ) | 539х423х165 мм |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Емкость HDD накопителя | Нет |
| Емкость SSD накопителя | 512 ГБ |
| Кардридер | Да |
| Клавиатура и мышь в комплекте | проводные |
| Микрофон | Да |
| Модель видеокарты | Intel UHD Graphics |
| Мощность БП | 90 Вт |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Оптический привод | без привода |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920х1080 |
| Серия процессора | Intel Core 3 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип накопителя | SSD |
Информация для заказа
- Цена: 31 919 ₴







