
Акустична система REAL-EL S-405 Black Чорний 23036
1 116 ₴
- Готово к отправке
- Код: EL121100016
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
REAL-EL S-405 — компактність, якість і бездротова свобода! Шукаєш акустичну систему, яка чудово підходить для використання вдома чи в офісі? а під'єднання через Bluetooth дає змогу насолоджуватися звуком без лишніх дротів. 3.5 мм аудіокабель. Підключається до ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів та інших пристроїв. 405 ідеальним рішенням для щоденного використання Насолоджуйся комфортом та чистим звуком із улюбленими пристроями! Бездротове передавання сигналу через Bluetooth Дротове під'єднання 3.5 мм Компактний дизайн Керування рівнем гучності на передній панелі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Да |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Да |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Нет |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Нет |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | mini Jack 3.5 mm |
| Вес общий | 0.75 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | - |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | 170 х 100 х 88 мм |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | - |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Нет |
| Количество колонок | 2 шт |
| Количество полос | нет данных |
| Комплект поставки | 2 динамика с кабелями, руководство пользователя |
| Материал корпуса сабвуфера | - |
| Материал корпуса сателлитов | - |
| Мощность сабвуфера | - |
| Мощность сателлитов | 2 х 4 Вт |
| Питание | от USB |
| Подсветка | Нет |
| Сабвуфер | Нет |
| Соотношение сигнал/шум | нет данных |
| Тип | стационарные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 80 – 20 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | - |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 116 ₴








