
Валіза Sumdex 20" (SWRH-720 GR) салатова Салатовий 33098
3 348 ₴
- В наличии
- Код: SWRH-720 GR
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус валізи виготовлений зі 100% полікарбонату, що робить її ударостійкою та довговічною; одягу, друге закривається текстильною перегородкою на молнию; кишеня на блискавці (сітка); Зовні: Висувна ручка з кнопковим фіксатором;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Салатовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг г |
| Замок | TSA-замок |
| Количество колес | 4 |
| Материал | поликарбонат, пластик |
| Размер | 55 х 34 х 24/31 см |
| Ручка | выдвижная |
| Типоразмер | 20" |
Информация для заказа
- Цена: 3 348 ₴




