Мультимедійна акустична система REAL-EL S-90 — легке та доступне розв'язання питання озвучування комп'ютера (ноутбука) АС забезпечена вбудованими підсилювачем, акустичним та сигнальним кабелями, завдяки чому може бути під'єднана практично до будь-яких джерел аудіосигналу. Живлення АС здійснюється від USB-порту ПК, ноутбука, зарядного. USB-пристрою чи активного USB-хаба.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Да |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Нет |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Нет |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Нет |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | AUX |
| Вес общий | 0.55 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | - |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | 176 х 91 х 77 мм |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | - |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Нет |
| Количество колонок | 2 шт |
| Количество полос | нет данных |
| Комплект поставки | 2 динамика с кабелями, руководство пользователя |
| Материал корпуса сабвуфера | - |
| Материал корпуса сателлитов | - |
| Мощность сабвуфера | - |
| Мощность сателлитов | 2 х 3 Вт |
| Питание | от USB |
| Подсветка | Нет |
| Сабвуфер | Нет |
| Соотношение сигнал/шум | нет данных |
| Тип | стационарные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 90 - 20 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | - |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 854 ₴










