
Комутатор ZYXEL XGS1930-28HP (XGS1930-28HP-EU0101F) (24xGE PoE+, 4хSFP+, L2+, NebulaFlex, Max PoE 375W) Так
34 323 ₴
- Нет в наличии
- Код: XGS1930-28HP-EU0101F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Серія гібридних Smart L2+ комутаторів XGS1930 представляє собою нові Smart-комутатори з 10-гігабітними аплінками, новим стильним дизайном та можливістю керування з хмари за допомогою технології Zyxel NebulaFlex. Інтелектуальний комутатор має інтуїтивно зрозумілий дизайн, який спрощує щоденне керування мережею для SMB. Серія XGS1930 представляє технологію Zyxel NebulaFlexTM, яка дає змогу легко перемикатися між автономним режимом та безкоштовною хмарною платформою управління в будь-яку годину лише кількома клацаннями миші. Завдяки гігабітному з'єднанню та чотирьом 10-гігабітним портам, серія XGS1930 ідеально підходить для тих, хто хоче перейти на простішу в керуванні мережу за доступною ціною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | 4 |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 375 Вт |
| Вес | 4590 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, набор для крепления в стойку, кабель питания, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 24 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 471 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 28 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 441 х 330 х 44 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | настраиваемый (smart) |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L2+ |
| Форм-фактор | стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 34 323 ₴


