
Накопичувач SSD 1TB Patriot P300 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe TLC (P300P1TBM28) M.2 2280 37973
10 700 ₴
- Готово к отправке
- Код: P300P1TBM28
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
P300 - наступне покоління Patriot середнього рівня PCIe 3x4 NVMe SSD пропонує на 25% більше швидкості передачі даних і IOPS, ніж стандартні рішення PCIe 3x2. Компактний форм-фактор M.2 розроблений для простого встановлення в будь-який ПК або ноутбук, тоді як його низьке енергоспоживання допомагає продовжити термін експлуатації батареї ноутбука.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (чтение/запись) | 290 000/260 000 |
| TBW (ресурс записей) | 480 TБ |
| Время наработки на отказ | нет данных |
| Габариты | 80 х 22 х 3.8 мм |
| Для компьютеров | Да |
| Для ноутбуков | Да |
| Дополнительные данные | Поддержка TRIM, S.M.A.R.T |
| Контроллер | SMI 2263XT |
| Максимальная скорость записи | 1001 - 2000 МБ/с |
| Максимальная скорость чтения | 1501 - 2500 МБ/с |
| Наличие подсветки | Нет |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Объем памяти | 0.96 - 1 ТБ |
| Поддержка NVMe | Да |
| Потребление энергии | 2.07 Вт |
| Ресурс записей | 201 - 500 ТБ |
| Серия | Patriot P300 |
| Скорость записи | 1650 МБ/сек |
| Скорость чтения | 2100 МБ/сек |
| Тип памяти | 3D NAND |
| Ударостойкость | Да |
| Энергопотребление | полная: 2.07 Вт; ожидание: 0.37 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 10 700 ₴





