
IP камера Reolink Lumus Series E430 (Lumus) white 34196
2 432 ₴
- Готово к отправке
- Код: E430
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Reolink Lumus Вулична Wi-Fi камера безпеки з прожектором 1080p Full HD Кольорове нічне бачення Сирень Двосторонній аудіозв'язок Створюйте свій безпечний простір Reolink Lumus має вбудований яскравий світлодіодний прожектор злочинців. функціям, як-от виявлення руху та сирен, ця вулична прожекторна камера стане гарантом вашого спокою. перегляд і збереження виразного та яскравого відео. ГГц для простого та гнучкого бездротового встановлення. забезпечує записування відеозапису за 4 секунди до моменту виявлення руху. динаміки та мікрофон дають змогу спілкуватися з тими, про кого працюєте, в режимі реальної години. прожектору. будинком із вашого смартфона, планшета або ПК у будь-яку годину та в будь-якому місці. відеореєстратори та в хмарі Reolink Cloud. технології PIR і піксельного розпізнавання руху, може відрізняти людей від летучих або гілок, що падають, і надсилати вам тільки важливі повідомлення. . 1080p Full HD і кольорове нічне бачення. Світлодіодний прожектор та пиксельний CMOS-сенсор Reolink Lumus знімає повноколірне відео навіть після заходу сонця. подій у вас вдома або в офісі через мобільний застосування Reolink або застосування на вашому ПК. або небажаний гість приїде в будинок. впевненість. Типи повідомлень: - мобільне застосування: миттєві push-повідомлення на вашому смартфоні - e-mail: повідомлення на пошту з фрагментами записування або фотографіями - сирена: у разі виявлення руху камера може увімкнути потужну сирену або відтворити записане повідомлення Гнучкі можливості записування: за рухом, 24/7 або за розкладом Камера забезпечує неперервний запис або запис кліпів за рухом. Це допоможе зберегти пам'ятні події, як-от перші кроки вашого дитини або сюрприз-вечірку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | REOLINK |
| Тип камеры | IP |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Аудио | двусторонняя аудиосвязь |
| Аудио детекция | Нет |
| Вес | 168 г г |
| Дальность подсветки | 30 м и менее |
| Детектор движения | Да |
| Детектор лица | Нет |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+55°C |
| Дополнительные данные | поддержка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звуковая сигнализация | Да |
| Интерфейсы | - |
| Класс защиты | IP65 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 ГБ GB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ночная съемка | Да |
| Определение номерных знаков | Нет |
| Определение пересечения линии | Нет |
| Поддержка 4G/LTE | Нет |
| Поддержка Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Работа от аккумуляторных батарей | Нет |
| Работа от солнечной батареи | Нет |
| Рабочее напряжение | 5 В |
| Размер матрицы | 1/2.7" |
| Размеры | 99 х 91 х 60 мм |
| Разрешение | 4 МП |
| Разрешение видео | 2560х1440 |
| Распознавание людей/автомобилей | Да |
| Световая сигнализация | Да |
| Слот для карт памяти | MicroSD |
| Тип | беспроводные |
| Тип подсветки | ИК/видимый свет |
| Уведомление о вторжении в область | Да |
| Угол наклона | нет данных |
| Угол обзора по вертикали | 57° |
| Угол обзора по горизонтали | 107° град. |
| Угол поворота | нет данных |
| Уличная | Да |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Форм-фактор | кубическая |
| Формат видео | H.264 |
| Цвет | white |
| Чувствительность | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 2 432 ₴









