
Комутатор Ubiquiti UniFi Switch US-8-60W (4xGE, 4хPoE, Max PoE 60 W, L2) Cortex-A9 400 МГц 24212
6 432 ₴
- Нет в наличии
- Код: US-8-60W
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Модель комутатора UniFi Switch 8-60W є першою та найпростішою із серії UniFi, де є можливість роздавати живлення через PoE під'єднане обладнання. єднані клієнти, становитиме 60 ватів. Як і раніше порти комутатора UniFi Switch 8-60W мають світлодіодну індикацію стану. фірмового програмного комплексу, що постійно розвивається UniFi Controller. інтерфейсом, а водночас ще й дає змогу централізовано вносити параметри у всі під'єднані пристрої із серії UniFi. зможе обробити 16 Гбіт трафіку за секунду, водночас фізична пропускна здатність становить 8 Гбіт/сек. Це гарантує неперевершену стабільність функціонування UniFi Switch 8-60W навіть у випадках дуже високого мережевого навантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 60 Вт |
| Входит в комплект | коммутатор, адаптер питания, документация |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 4 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 60 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 8 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / нет / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 148 х 99.5 х 30.7 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 432 ₴

