Зарядна станція з чистою синусоїдою Sandberg AC 300 (288 Вт/рік) 300 W призначена для безпечного та безперебійного живлення електрообладнання поза електромережею. Станція обладнана розеткою змінного струму 230 В, яка може видавати потужність до 300 Вт, двома вихідними портами постійного току з максимальною потужністю до 120 Вт, трьома портами USB-A (один із них заряджає пристрої з потужністю до 18 Вт) та USB-C з максимальна потужність 100 Вт. Використовуйте зарядну станцію? Sandberg AC 300 (288 Вт/рік) 300W дому — ємності 80 000 мА·год вистачить для поповнення заряду мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та інших мобільних пристроїв. Беріть станцію? з собою в кемпінг і насолоджуйтесь приємним відпочинком із друзями — організуйте освітлення, заряджайте мобільні пристрої. Ліхтарик на задній панелі станції допоможе швидко зорієнтуватися на місцевості. Поповнити заряд електростанції Sandberg AC 300 (288 Вт/рік) 300 W можна від електромережі через порт USB-C або від автомобільного прикурювача. LED-дисплей, розташований на передній панелі корпусу, сповіщатиме про поточний стан заряду станції.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sandberg |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Адаптер переменного тока | - |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Вес | 2.9 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | нет данных |
| Время зарядки от сети | - |
| Время зарядки от солнечной панели | нет данных |
| Выход USB Type-A | 2 х 5В/2.1А; 1 х 18 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 2 х 12В/10А |
| Выход прикуривателя | - |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 288 |
| Емкость, мА*ч | 80000 |
| Жизненный цикл | 2500+ циклов |
| Зарядка от USB | Да |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Нет |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | нет данных |
| Защита от перегрева | Нет |
| Защита от перенапряжения | Нет |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 100 Вт |
| Номинальная мощность | 300 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 7 шт |
| Переменный ток | 1 х 230 В |
| Пиковая мощность | 300 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | Sandberg |
| Прикуриватель | Нет |
| Приложение IOS / Android | Нет |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от -10°С до +45°C |
| Размеры | 215 x 120 x 225 мм |
| Разъем прикуривателя | 12 В |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 40 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery |
| Тип аккумуляторов | Li-ion |
| Управление со смартфона | Нет |
| Фонарик | Да |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 484 ₴






