Єдина мережа. Nebula. USG FLEX 50 тепер є частиною сімейства пристроїв Nebula з таким самим простим інтерфейсом керування та оптимізованою конфігурацією. Мережеві функції та сервіси оптимізовані для управління розподіленими мережами. Безпечна філіжанка USG FLEX 50 забезпечує широкий спектр типів VPN-під'єднань, включаючи IKEv2, SSL та IPsec VPN. Всі пропонують клієнтам безпечні віддалені під'єднання. Балансування навантаження або резервування VPN з IKEv2 забезпечують високу надійність та безпеку VPN для вашого бізнесу. USG FLEX 50 розроблений спеціально для потреб малого бізнесу та філій і гарантує безпеку корпоративного класу. Розширені мережеві функції та сервіси безпеки, такі як контентна фільтрація, синхронізація профілів безпеки та SecuReporter, покращують безпеку, блокуючи доступ до вредних чи небезпечних вебсайтів. Централізоване керування від Nebula Завдяки швидкому розгортанню та упрощеному централізованому керуванню встановлення та експлуатація більше не є проблемою. Після реєстрації в мережі USG FLEX 50 автоматично під'єднується до Nebula, після чого застосовується попередньо налаштована конфігурація. USG FLEX 50 допомагає клієнтам дотримуватися нормативних вимог, які пропонують послуги архівування логів без потреби встановлення додаткового обладнання та програмного забезпечення. Єдина платформа Всі пристрої Nebula керуються через вебпортал або мобільний застосунок за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, який дає змогу настроювати, керувати та усувати неполадки у всіх розподілених мережах з одного екрану без складнощів віддаленого доступу. Комплексна вебфільтрація USG FLEX забезпечує розширені функціональні можливості вебфільтрації та безпеку завдяки потужному поєднанню фільтрації на основі категорій та репутації. Динамічний аналіз вмісту сайтів визначає, належить ли він до небажаної категорії, наприклад, азартні ігри, shook, ігри та багато іншого. Нещодавно доданий контент-фільтр через DNS пропонує найкращий підхід до перевірки доступу до інтернету, особливо коли вебсайт використовує ESNI (зашифроване зазначення імені сервера), де традиційна фільтраціябус-адреса не застосовна до будинку призначення. Глибокий аналіз всіх ваших пристроїв Аналіз пристроїв дає вам більше інформації про ваші мережі, включаючи дротові, бездротові, BYOD та IoT пристрої. Ви можете створити позицію доступу з контекстом, наприклад, із версією ОС або категорією пристроїв, щоб забезпечити сегментацію мережі. Це зменшує поверхню атаки та запобігає поширенню загроз. Це також допомагає скоротити годину, що витрачається на розслідування. Продовжуючи прагнення забезпечення більшої прозорості для наших клієнтів, Zyxel SecuReporter надає вашій організації комплексну панель управління інвентаризацією кінцевих пристроїв. Аналітичні звіти та поглиблений аналіз загроз На основній консолі міжмережевих екранів серії USG FLEX виводиться в зручному для читання форматі склепіння статистики з трафіку та графічні діаграми статистики загроз. Під час використання сервісу SecuReporter можна отримати поглиблений аналіз загроз із корекцією подій, на основі якого можна виявити тенденції зміни стану мережі та вжити показних заходів для відбиття атак. Відтворення всіх подій у мережі на одній централізованій консолі спрощує керування різними клієнтами та пристроями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Нет |
| MU-MIMO | Нет |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.88 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | Нет |
| Дополнительные режимы работы | - |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | - |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | коммутатор, блок питания, документация |
| Консольный порт | Да |
| Конструкция антенн | Нет |
| Назначение роутера | серверный |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | Нет |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Нет |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 216 x 147.3 x 33 мм |
| Скорость Wi-Fi | - |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Нет |
| Стандарт скорости Wi-Fi | - |
| Тип | проводные |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Grey |
| Шифрование Wi-Fi | - |
Информация для заказа
- Цена: 12 010 ₴




