
Акустична система REAL-EL S-228 Black Чорний 26226
1 430 ₴
- Готово к отправке
- Код: EL121200014
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
REAL-EL S-228 - це якість, на яку ви можете розраховувати! У пошуках надійних, зручних і стильних колонок для вашого ПК, ноутбука чи планшета? Ваш вибір - REAL-EL S-228! Ці колонки поєднують у собі компактний розмір, що дає змогу їм гармонійно вписатися в будь-яке просторове рішення та вишуканий дизайн із передньою глянсовою панеллю, що надає естетику вашому робочому місцю або будинку. REAL-EL S-228 виготовлений із дерева (MDF), що забезпечує якісний звук. Регулятор гучності, що зручно розташований на бічній панелі, дає змогу легко настроювати звук під ваші потреби. Колонки живляться через порт USB, що робить їх максимально простими у використанні та універсальними. Подаруйте собі комфорт та якісний звук з REAL-EL S-228! Особливості Керування гучністю на бічній панелі Живлення USB Матеріал корпусу - дерево (MDF)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Да |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Нет |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Нет |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Нет |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | mini Jack 3.5 mm |
| Вес общий | 1.1 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | - |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | 178 х 105 х 105 мм |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | - |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Нет |
| Количество колонок | 2 шт |
| Количество полос | нет данных |
| Комплект поставки | 2 динамика с кабелями, руководство пользователя |
| Материал корпуса сабвуфера | - |
| Материал корпуса сателлитов | - |
| Мощность сабвуфера | - |
| Мощность сателлитов | 2 х 3 Вт |
| Питание | от USB |
| Подсветка | Нет |
| Сабвуфер | Нет |
| Соотношение сигнал/шум | нет данных |
| Тип | стационарные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 100 – 20 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | - |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 430 ₴









