Швидкість без гальм Надшвидка широкосмугова бездротова технологія G LTE-Advanced забезпечує швидкість передачі даних до 300 Мбіт/сек, тому ви зможете за кілька секунд завантажувати потрібні для вашої роботи файли великого розміру, проводити ділові відеоконференції без переривань і пауз, дивитися онлайнове відео з високим роздільним здатністю та грати в онлайнові ігри. У вашій житті буде ідеальний баланс роботи та розваг із хот-спотом у будь-яку годину та в будь-якому місці! Спільне використання WiFI Розширення мережі Дві частоти для WiFi (2.4 або 5 ГГц). До вашого маршрутизатора одночасно зможуть під'єднатися до 32 пристроїв Wi-Fi, і для під'єднання достатньо просканувати QR-код. Зручний і безпечний портативний маршрутизатор WiFi, який може працювати в різних країнах і регіонах та забезпечити зв'язкою ваших колег із бізнесу та друзів у будь-яку годину та в будь-якому місці. Також маршрутизатор забезпечує доступ до інтернету для вашого настільного ПК або ноутбука, до якого під'єднується через вбудований порт micro USB. Ви будете на зв'язку весь день Акумулятор ємністю 3000 мА?рік забезпечує безперервну роботу портативного маршрутизатора протягом 10 годин без перезаряджання або 300 годин у режимі очікування. Ви залишатиметеся на зв'язку весь день, а за потреби зможете зарядити портативний маршрутизатор, під'єднавши до його порту micro USB зовнішній аккумулятор або адаптер живлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Нет |
| MU-MIMO | Нет |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Нет |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Да |
| Вес | 0.13 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | 3000 мА/ч |
| Категория LTE | сat.6 (300 Мбит/с) |
| Количество WAN-портов | - |
| Количество антенн | - |
| Количество портов LAN | Нет |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | Нет |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 5В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Да |
| Поддержка Mesh | Нет |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 118.2 х 65 х 15.7 мм |
| Скорость Wi-Fi | 151 - 300 Мбит/с |
| Скорость портов LAN | Нет |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | - |
| Тип монтажа | портативный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Информация для заказа
- Цена: 5 202 ₴








