
Аккумуляторна батарея Ritar 12 V 18 AH (RT12180) AGM Сірий 39672
2 355 ₴
- Готово к отправке
- Код: RT12180
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторні батареї серії Ritar RT призначені для використання в системах безперебійного, автономного та аварійного електроживлення, засобах автоматизації, охоронної сигналізації, відправлених АТС, напольного транспорту. Стаціонарні олив'яно-кислотні герметизовані необслугововані акумуляторні батареї серії RT мають конструкцію VRLA AGM (електроліт абсорбування в скловолоконному сепараторі) та відповідають вимогам стандартів IEC, JIS, що підтверджено міжнародними сертифікатами та сертифікатом відповідності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | - г |
| Высота | 181 мм см |
| Диапазон ёмкости | 10 - 18 А·ч |
| Емкость батареи | 18 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 5.4 А |
| Максимальный ток разряда | 180 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | нет данных |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клемм | F13-BP(M5)/F3(M5) |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 167 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 2 355 ₴
