
Комутатор ZYXEL GS1900-48HPv2 (GS190048HPV2-EU0101F) (24xGE, 24xGE PoE+, 2xSFP, Max POE 170W, Web Smart) Так
25 405 ₴
- Готово к отправке
- Код: GS190048HPV2-EU0101F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Простий та високопродуктивний Smart-комутатор для мереж малого бізнесу Zyxel GS1900-48HP — PoE-комутатор зі Smart-керуванням, який забезпечує гігабітну швидкість та основні функції контролю. Застосування цього комутатора істотно покращує гнучкість мереж малого бізнесу та можливість під'єднання до них. Виріб оснащений функціями скорочення енергоспоживання, не має вентилятора та повністю підтримує IPv6, що гарантує готовність вашої мережі до розширення в майбутньому. Комутатор підтримує PoE відповідно до стандарту IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) Plus, а також безліч корисних функцій і забезпечує чудову продуктивність. Він покращує швидкодію та безпеку мережі вашої компанії, а також не створює додатковий шум у вашому офісі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 48 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 170 Вт |
| Вес | 3550 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 24 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | нет данных |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 220.5 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 50 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 441 x 270 x 44 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | настраиваемый (smart) |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | нет данных |
| Форм-фактор | стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 25 405 ₴



