
Акустична система REAL-EL S-305 Black Чорний 27551
3 809 ₴
- Готово к отправке
- Код: EL121200012
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
REAL-EL S-305: Ваш ідеальний партнер у світі звуку. Пориньте в глибокий і яскравий звук, що пробуджує емоції і перетворює кожний момент на незабутній. З діапазоном відтворення від тихих нюансів до потужних басів ця система завжди відповідає на виклик. Компактний дизайн не тільки естетично приємний, але багатофункціональний. Вбудовані ручки керування на передній панелі дають змогу легко регулювати рівень загальної гучності, високих та низьких частот. Ідеально вписується у будь-який інтер'єр, від сучасного до класичного. Якісні матеріали, а саме дерево (MDF), роблять цю систему не тільки привабливою ззовні, але й забезпечують чистоту звуку, яка надає нотку елегантності вашому простору. Щодо під'єднання, то з REAL-EL S-305 це завжди просто. Легкість під'єднання до будь-якого джерела, від комп'ютера до мобільного пристрою, дає змогу насолоджуватися вашою улюбленою музикою без жодних зусиль. Незалежно від ваших музичних переваг ви завжди зможете відтворювати свої улюблені треки з чистотою та якістю. ОСОБЛИВОСТІ Ручки керування на передній панелі Регулювання рівня загальної гучності, рівня високих і низьких частот Сумісність із різними джерелами звуку Роз'єм для під'єднання навушників Магнітне екранування Матеріал корпусу колонок — дерево (MDF)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Да |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Нет |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Да |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Нет |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | 2 х RCA |
| Вес общий | 4.2 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | - |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | 143 х 265 х 150 мм |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | - |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Нет |
| Количество колонок | 2 шт |
| Количество полос | нет данных |
| Комплект поставки | 2 динамика с кабелями, руководство пользователя |
| Материал корпуса сабвуфера | - |
| Материал корпуса сателлитов | - |
| Мощность сабвуфера | - |
| Мощность сателлитов | 2 х 20 Вт |
| Питание | от сети |
| Подсветка | Нет |
| Сабвуфер | Нет |
| Соотношение сигнал/шум | нет данных |
| Тип | стационарные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 40 – 19 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | - |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 3 809 ₴









