Додайте до своєї системи комплекту розширення вентиляторів для ПК із ШІМ-керуванням CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB 120 мм для ще більшого освітлення з чотирма різними зонами підсвітки. Потрібний системний концентратор iCUE LINK (продається окремо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corsair |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Воздушный поток | 63.1 CFM |
| Давление | 3.8 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 1 шт. |
| Максимальная скорость оборотов | 2400 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальный ток | 1.02 A |
| Подсветка | RGB |
| Размеры | 120 х 120 х 25 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | магнитный (Magnetic Levitation) |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет крыльчатки | белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 997 ₴








