
Кулер процесорний DeepCool Gammaxx 300 Fury (DP-MCH3-GMX300F) чорний із синім 36510
920 ₴
- Нет в наличии
- Код: DP-MCH3-GMX300F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Пристрій охолодження (кулер) DEEPCOOL GAMMAXX 300 FURY універсальний для комп'ютерних процесорів. Він забезпечує охолодження потоком повітря, використовуючи лише один вентилятор, який обертається зі швидкістю 900-1800 обертів за хвилину. Його діаметр 9,2 см, а рівень шуму в межах 18-21 дБ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Назначение | Для процессора |
| Тип разъема | 4-pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | Да |
| Socket 1151 | Да |
| Socket 1155 | Да |
| Socket 1156 | Нет |
| Socket 1200 | Да |
| Socket 1366 | Нет |
| Socket 1700 | Да |
| Socket 1851 | Да |
| Socket 2011 | Нет |
| Socket 2011-3 | Нет |
| Socket 2066 | Нет |
| Socket 775 | Нет |
| Socket AM1 | Нет |
| Socket AM2 | Нет |
| Socket AM2+ | Нет |
| Socket AM3 | Нет |
| Socket AM3+ | Нет |
| Socket AM4 | Да |
| Socket AM5 | Да |
| Socket FM1 | Нет |
| Socket FM2 | Нет |
| Socket FM2+ | Нет |
| Socket SP3 | Нет |
| Socket TR4 | Нет |
| Socket TRX4 | Нет |
| Вес | 435 г г |
| Воздушный поток | 40 CFM |
| Высота системы охлаждения | 130.5 мм |
| Габариты (мм) | 121 x 77 x 130.5 мм |
| Диаметр вентилятора | 92 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная скорость вращения, об/мин | 1800 |
| Максимальное TDP (для ЦП и видеокарт) | 130 W |
| Максимальный уровень шума (дБ) | 21 |
| Материал радиатора | алюминий/медь |
| Поддержка процессоров | AMD/Intel |
| Подсветка | синяя |
| Размер водяного охлаждения | Нет |
| Размеры вентилятора, мм | 92 х 92 х 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Цвет | черный с синим |
Информация для заказа
- Цена: 920 ₴





