
Акумуляторна батарея LogicPower 12 V 200 AH (LPM-MG 12 - 200 AH) AGM мультигель Сірий 38782
19 535 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP3875
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Модель мультигелевого аккумулятора LPM-MG 12-200 AH - оптимальне рішення для забезпечення вашої техніки необхідним, безперебійним живленням. Крім цього, цей пристрій вирізняється своєю надійністю завдяки використанню сучасної технології AGM (Absorptive Glass Mat) та герметичного корпусу, що гарантує безпеку для користувачів та виключає ситуації, за яких можливе розлиття електроліту. Основні характеристики мультигелевого АКБ LPM-MG 12 - 200 AH: - Тип аккумулятора: мультигелевий (AGM мультигель) - Номінальна напруга: 12V - Ємність АКБ: 200 Ah - Температура зберігання: -20°С - +50°С - Робоча температура: + 25°С +/-5°С - Ресурс (циклів): 800 Представлена модель LPM-MG 12-200 AH має масу переваг, основні серед яких — це достатній ресурс циклів — заряд/розряд, тривалий термін експлуатації та безпека використання пристрою, завдяки чому мультигелеві аккумулятори мають високий попит серед покупців.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 57.5 кг г |
| Высота | нет данных см |
| Диапазон ёмкости | выше 85 А·ч |
| Емкость батареи | 200 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 75 А |
| Максимальный ток разряда | нет данных |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -5°C до +25°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | AGM мультигель |
| Тип клемм | нет данных |
| Цвет | Серый |
| Ширина | нет данных см |
Информация для заказа
- Цена: 19 535 ₴


