Телевізор TCL 65P69B — це ідеальний вибір для тих, хто шукає високоякісний пристрій для домашнього кінотеатру. Dynamic Range) підвищує контрастність, додаючи зображення глибини та яскравості, що робить кожен кадр захоплюючим. Завдяки функції Motion Clarity динамічні сцени відтворюються плавно, без розмиття. настроювати контент під ваші уподобання, а вбудований Wi-Fi забезпечує стабільне з'єднання для потокового проглядання відео. Це не тільки джерело розваг, але стильний елемент декору, який підкреслити сучасний інтер'єр вашої оселі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Android TV |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | MP3, WMA |
| Версия Bluetooth | нет данных |
| Вес (без подставки) | 12.3 кг |
| Вес с подставкой | 12.4 кг |
| Видео | AV1, AVI, H.264, H.265, MKV, MP4, MPG, TS, VP9, WEBM, WMV |
| Внутренняя память | 10.2 ГБ |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 65" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | подставка, шнур питания, пульт ДУ, инструкция, гарантийный талон |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | RC833 |
| Мощность звука | 2 х 10 Вт |
| Оперативная память | 2Гб |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | AiPQ |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1226х711х72 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1445х878х300 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | Dolby Audio |
| Технология MEMC | Нет |
| Фото | JPEG, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Энергопотребление | 115 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 32 399 ₴







