
Wi-Fi Mesh система Asus ExpertWiFi EBM68 1pk White (90IG07V0-MO3A60) white 36119
10 701 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90IG07V0-MO3A60
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ASUS ExpertWiFi EBM68 дає змогу створити швидку, безпечну та масштабовану мережу з широкими можливостями для підприємств середнього бізнесу. забезпечити стабільне та надійне інтернет-з'єднання для віддалених працівників і представників малого бізнесу. А завдяки комплексному використанню VPN-протоколів користувачі можуть легко та безпечно отримати доступ до своїх мереж за допомогою захищеного з'єднання. , взаємодіючи з клієнтами різними способами. серії ExpertWiFi підтримує до 12 вузлів, тому підприємства можуть легко розширювати свою мережу, додаючи в неї пристрої цієї серії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.8 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 6 шт |
| Количество портов LAN | 3 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 167 х 77 х 186 мм |
| Скорость Wi-Fi | 574 Мбит/сек + 2402 Мбит/сек + 4804 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX7800 |
| Тип | беспроводные |
| Тип монтажа | настольный / стеновой |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 10 701 ₴








