Основні характеристики: - Місткість аккумулятора: 960 Вт-рік; - 2 виходи AC потужністю до 1200 Вт; - 2 виходи DC 12В/3А; - 1 автомобільний роз'єм DC з прикурювачем 120 Вт; - вихідні USB-роз'єми: 2*USB 12 Вт + 3*Type-C PD 20 Вт + 1*Type-C PD 100 Вт; - 3 способи заряджання; - портативна конструкція; - обладнана LED-дисплеєм; - вбудований LED-ліхтар із 3 режимами; - вбудований смарт-чіп із 9 рівнями захисту; - У комплекті AC-адаптер. Підзаряджання де завгодно Зарядна станція допоможе вам зарядити ваші пристрої, хай де ви будете. З її допомогою ви зможете багаторазово заряджати смартфони, планшети, домашнє освітлення, дрон та навіть ноутбук (до 15 циклів заряджання). Універсальність Зарядна станція має универсальний комплект роз'ємів, до яких можна під'єднувати як класичні вилки електроприладів, так і зарядні кабелі. Для підзаряджання аккумулятора передбачено 3 способи: мережне зарядне пристрій, автомобільне зарядне пристрій та через під'єднання сонячної панелі (не входити до комплекту). Зручна конструкція Зарядна станція виготовлена з легких, але міцних матеріалів, що гарантують стійкість до пошкоджень через невелику вагу, а також обладнана ручкою для транспортування. LED-фонарик Світлодіодна лампа зарядної станції оперує у 3 режимах: рівне яскраве світло, SOS та миготіння для аварійних ситуацій, щоб ви ніколи не залишалися у темряві та могли подати сигнал про допомогу у разі потреби.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 4 |
| Адаптер переменного тока | 700 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | - |
| Время зарядки от сети | нет данных |
| Время зарядки от солнечной панели | нет данных |
| Время полной зарядки | 5 - 8 ч |
| Выход USB (1) | 5 В/2.4 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (4) | 5 В/2.4 А |
| Выход USB (5) | 5 В/2.4 А |
| Выход USB Type-A | 2 х 5В/2.4А |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт; 3 х 20 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 2 х 12В/3А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/10A |
| Габариты | 386 х 225 х 317 мм |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость | 960 Вт/ч |
| Емкость, Вт*ч | 960 |
| Емкость, мА*ч | 300000 |
| Жизненный цикл | 2500+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Нет |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Кабель в комплекте | Да |
| Колеса | Нет |
| Количество USB-портов | 6 |
| Максимальная входная мощность | 700 Вт |
| Материал | Пластик |
| Одновременно заряжаемых устройств | 11 шт |
| Переменный ток | 2 х 230 В |
| Пиковая мощность | 2400 Вт |
| Питание (зарядка) от | сеть, солнечная энергия |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Нет |
| Противоударный корпус | Да |
| Рабочая температура | от -10°С до +40°C |
| Размеры | 387 х 228 х 316 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | Нет |
| Технология | литий-железофосфат (LiFePO4) |
| Технология зарядки | Power Delivery |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Нет |
| Фонарик | Да |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 27 688 ₴










