Серія RA - акумуляторна батарея загального призначення з розрахунковим терміном експлуатації 12 років. Вона відповідає стандартам IEC, JIS та BS. Завдяки оновленій технології регульованих клапанів AGM та високоякісній сировині, батареї серії RA забезпечують високу продуктивність та надійність у режимі ожидання. Особливості Низька швидкість саморозрядження Широкий діапазон робочих температур Застосування: телекомунікаційні системи, системи пожежної та охоронної сигналізації, аварійні системи, електроінструменти, медичне обладнання, UPS/EPS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 кг г |
| Высота | 155 мм см |
| Диапазон ёмкости | 20 - 42 А·ч |
| Емкость батареи | 33 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 9.6 А |
| Максимальный ток разряда | нет данных |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | нет данных |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клемм | F11 (M6) |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 130 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 4 463 ₴



