
ДБЖ NJOY Argus 1200 (UPLI-LI120AG-CG01B), Lin.int., 4 x IEC, USB, LCD, метал Чорний 28578
13 706 ₴
- Нет в наличии
- Код: Argus 1200
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Цей монтований у стійку ДБЖ від nJoy — чудовий варіант для підприємств, яким потрібний джерело живлення мережевого рівня для збереження даних у разі негайного вимкнення електроенергії. Він має чисту синусоїду, що забезпечує максимальну сумісність з активною електронікою. Пристрій забезпечить приблизно 20 хвилин роботи, чого достатньо для безпечного вимкнення серверів без втрати інформації. Така конструкція для монтажу в стійку допоможе краще використовувати простір, загалом, коли ви використовуєте понад 1 ДБЖ для захисту ІТ-інфраструктури або архітектури безпеки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время переключения | <4 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | 11 мин 30 сек |
| Входное напряжение | 230 В |
| Габариты (ШхВхГ) | 430х438х88 мм |
| Емкость батарей | - |
| ЖК-дисплей | Да |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | 4 |
| Количество Schuko-розеток | Нет |
| Количество батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Мощность активная | 720 Вт |
| Мощность полная | 1200 VA |
| Назначение | коммерческие |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Форма выходного сигнала | чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 706 ₴



