
Накопичувач SSD 960GB Kingston SSDNow A400 2.5" SATAIII (SA400S37/960G) 2.5" 20880
8 660 ₴
- Готово к отправке
- Код: SA400S37/960G
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Твердотільний накопичувач Kingston A400 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи вищу швидкість запуску, завантаження та передавання даних, порівнюючи з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління зі швидкістю запису та читання 500 МБ/с і 450 МБ/с, і забезпечує в 10 вищу швидкість роботи, порівнюючи з традиційними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, надвідчувана багатозадачність та загальне прискорення системи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (чтение/запись) | нет данных |
| TBW (ресурс записей) | 300 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн часов |
| Габариты | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Для компьютеров | Да |
| Для ноутбуков | Да |
| Дополнительные данные | Поддержка TRIM |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | SandForce SF-2280 |
| Максимальная скорость записи | 1000 МБ/с и менее |
| Максимальная скорость чтения | 1000 МБ/с и менее |
| Наличие подсветки | Нет |
| Объем накопителя | 960 ГБ |
| Объем памяти | 0.96 - 1 ТБ |
| Поддержка NVMe | отсутствует |
| Потребление энергии | до 1.535 Вт |
| Ресурс записей | 201 - 500 ТБ |
| Серия | Kingston A400 |
| Скорость записи | 450 МБ/сек |
| Скорость чтения | 500 МБ/сек |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударостойкость | Да |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Энергопотребление | чтение:0.642 Вт; запись: 1.535 Вт; ожидание: 0.0195 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 8 660 ₴




