Розширте потужність за бажанням BLUETTI AC300 на 100% модульний і може приймати до 4 батарейних модулів B300 (3072 Втч у пакуванні) на одиницю, що в сумі дає революційні 12 288 Втч. Забезпечте основні потреби всієї батьківщини протягом ДНІВ під час надзвичайних ситуацій або перебоїв у поданні електроенергії! 2400 Вт Неперевершена сонячна енергія Час увімкнутися у повноцінне сонячне життя! BLUETTI AC300 тепер здатний отримувати 2400 Вт неперевершеної сонячної зарядки. Завдяки удосконаленому контролеру MPPT від BLUETTI ви можете зарядити акумуляторний модуль B300 (3072 Втч) лише за 1,5 години. Використовуйте тільки сонячне світло! Чистий синусоїдальний інвертор потужністю 3000 Вт Обладнання чистим синусоїдальним інвертором потужністю 3000 Вт і можливістю регулювання швидкості заряджання змінного струму (блок живлення не потрібен, достатньо одного зарядного кабелю). Система живлення AC300 також може заряджатися потужністю від 1800 Вт до 3000 Вт через настінні розетки відповідно до ваших потреб. Особливості: Чистий синусоїдний інвертор потужністю 3000 Вт. 7 способів заряджання (змінний струм/сонячна батарея/автомобіль/генератор/свинцева батарея/підвійний змінний струм/змінний струм +сонячна батарея). 2400 Вт. Максимальний сонячний вхід. Швидке подвійне заряджання (одночасне використання від сонячних батарей та адаптера змінного струму). Інтелектуальне управління застосуванням та моніторинг. Цілодобова резервна копія UPS для дому.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 1 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Адаптер переменного тока | - |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Вес | 21.6 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | нет данных |
| Время зарядки от сети | нет данных |
| Время зарядки от солнечной панели | нет данных |
| Выход USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 1 х 12В/30А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/10A |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | нет данных |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | - |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Да |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | нет данных |
| Защита от перегрева | нет данных |
| Защита от перенапряжения | нет данных |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 2400 Вт |
| Номинальная мощность | 3000 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 13 шт |
| Переменный ток | 6 х 220 В |
| Пиковая мощность | 6000 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Да |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | Bluetti |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от -20°С до +40°C |
| Размеры | 520 х 358 х 320 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Нет |
| Солнечная панель | 2400 Вт |
| Технология зарядки | нет данных |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 31 274 ₴



