
Комутатор ZYXEL GS1920-8HPV2 (GS1920-8HPV2-EU0101F) (8xGE PoE+, 2xGE/SFP, Max PoE 130W, Smart, NebulaFlex) Так
15 199 ₴
- Готово к отправке
- Код: GS1920-8HPV2-EU0101F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія GS1920v2 розширює можливості найбільш продаваної серії GS1920, вирізняючись новим стильним дизайном та можливістю керування з хмари за допомогою технології Zyxel NebulaFlex. Серія GS1920v2 має новий сучасний дизайн, більш інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс та нову модель на 8 PoE+ портів. Серія GS1920v2 має новий сучасний дизайн, більш інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс та нову модель на 8 PoE+ портів. Серія GS1920v2 представляє технологію Zyxel NebulaFlex, яка дає змогу легко перемикатися між автономним режимом та безкоштовною хмарною платформою управління в будь-яку годину лише кількома клацаннями миші. Ідеально підходить для розгортання SMB-мережі в різних сценаріях, завдяки унікальним поєднанням портів, що захищає вашу мережу та забезпечує її ріст у майбутньому. Інтелектуальний вентилятор та моделі без вентилятора для безшумної роботи на вашому робочому місці. Індикатори використання PoE та облаки відтворюють стан пристрою в реальному часі. Забезпечує 30 Вт на порт і широкий діапазон варіантів бюджету потужності від 130 Вт до 375 Вт — ідеально підходить для щільнішого розгортання пристроїв із PoE. Режим споживання за замовчуванням підвищує ефективність, забезпечуючи потрібну фактичну потужність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 130 Вт |
| Вес | 1900 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, набор для крепления в стойку, кабель питания, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 8 портов |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 162 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 10 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 267 x 162 x 44 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | настраиваемый (smart) |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L2 |
| Форм-фактор | настольный + стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 15 199 ₴




