
Комутатор TP-Link TL-SG3428MP (24xGE PoE+, 4xSFP, 1xconsole, 1xmicroUSB console, Omada, L2, max PoE 384W) Так
22 439 ₴
- Нет в наличии
- Код: TL-SG3428MP
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Бюджет PoE 384 Вт: 24 порти PoE+ стандарту 802.3at/af із загальною потужністю 384 Вт*. Гігабітні порти: 24 гігабітні порти PoE+ та 4 гігабітові SFP-слоти для високошвидкісних під'єднань. Інтеграція з Omada SDN: автоматичне настроювання параметрів (ZTP)**, централізоване хмарне управління та розумний мониторинг. Централізоване керування: хмарний доступ та застосування Omada для максимальної зручності та простого керування. Статична маршрутизація: регулювання внутрішнього трафіку для ефективного використання мережевих ресурсів. Надійний захист: прив'язка IP-MAC-порт, список управління доступом (ACL), безпека портів, захист від DoS-так, захист від широкомовних штормів, DHCP Snooping, 802.1X, аутентифікація RADIUS та інше. Оптимізація голосових та відеозастосунків: пріоритезація (QoS) рівня 2/3/4 та IGMP snooping. Standalone-керування: вебінтерфейс, інтерфейс командної рядки CLI (консольний порт, Telnet, SSH), SNMP, RMON та Dual Image.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 4 |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | 1 |
| Бюджет PoE | До 384 Вт |
| Вес | 5040 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, набор для крепления в стойку, кабель питания, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 24 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Да |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 384 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 30 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 440 x 337 x 44 мм |
| Стекирование | Да |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | активное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L2 |
| Форм-фактор | настольный + стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 22 439 ₴


