
Акустична система REAL-EL S-245 Black Чорний 24469
2 666 ₴
- Готово к отправке
- Код: EL121200015
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
REAL-EL S-245 вибір шанувальників дизайну та звуку! REAL-EL S-245 - це мультимедійна акустична система, що поєднує стильний дизайн із якісним звуком. Лакована передня панель і срібна окантовка динаміків надають їй сучасного вигляду, що стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Завдяки корпусу з MDF і двосмуговій конструкції S-245 забезпечує чисте та насичене звучання. Система підтримує під'єднання через 3.5 мм роз'єм, даючи можливість легко під'єднатися до комп'ютера, ноутбука або іншого джерела звуку. Крім того, акустична система має роз'єм для навушників, що забезпечує зручність прослуховування музики в індивідуальному режимі. Зручні регулятори гучності та високих частот дають змогу легко налаштовувати звук під свої уподобання, створюючи ідеальний баланс між глибокими басами та чіткими високими частотами. Це дає змогу домогтися максимальної персоналізації звучання відповідно до жанру музики чи настрою. REAL-EL S-245 - це стильний компаньйон для насолоди звуком щодня! Особливості Двосмугова акустична система Регулювання рівня гучності та тембру ВЧ Роз'єми для під'єднання навушників Матеріал корпусу — дерево (MDF)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Да |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Нет |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Нет |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Нет |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | mini Jack 3.5 mm |
| Вес общий | 1.85 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | - |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | 200 х 115 х 130 мм |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | - |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Нет |
| Количество колонок | 2 шт |
| Количество полос | нет данных |
| Комплект поставки | 2 динамика с кабелями, руководство пользователя |
| Материал корпуса сабвуфера | - |
| Материал корпуса сателлитов | - |
| Мощность сабвуфера | - |
| Мощность сателлитов | 2 х 10 Вт |
| Питание | от сети |
| Подсветка | Нет |
| Сабвуфер | Нет |
| Соотношение сигнал/шум | нет данных |
| Тип | стационарные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 70 – 22 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | - |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 666 ₴









