
IP камера Reolink E Series E330 (E1 Pro) white 36452
2 993 ₴
- В наличии
- Код: E330
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Reolink E330 Найкраща камера для вашої оселі з поворотом на 355° Поворотна | 4 Мп | Двостороннє аудіо Створюйте свій розумний простір Смарт-камера E330 стане незамінним другом вашої батьківщини. Вона повертає об'єктив так, щоб ви могли подивитись туди, куди хочете. І посилає повідомлення про рух, щоб тримати вас у курсі подій. Доступна за ціною, чудова за якістю відео та можливостями! Основні характеристики: • Легке настроювання: камера готова до роботи за лічені хвилини, просто увімкніть та під'єднайте до Wi-Fi. • Під'єднання через Wi-Fi: підтримує дводіапазонне Wi-Fi (2,4 ГГц/5 ГГц) для стабільного з'єднання та бездротового встановлення. • Повідомлення про рух: у режимі реальної години камера надіслати повідомлення, що відбувається щось незвичайне. • Записування до початку руху: камера забезпечує записування відеозапису за 4 секунди до моменту виявлення руху. • Роздільна здатність 4 МП: зображення відчутно чітке, ніж у звичайної 1080р камери. • Двостороннє аудіо: вбудовані динаміки та мікрофон дають змогу спілкуватися з тими, про кого працюєте, в режимі реальної години. • Потужна сирена: сирена або відома вами сигнал спрацює в разі виявлення руху. Сигналізація може бути увімкнена вручну. • Нічне бачення: нічне бачення дає змогу спостерігати за будинком, дітьми та вихованцями навіть уночі. • Поворот на 355°/ нахил на 50°: допоможе одночасно сфокусуватися на кількох ділянках вашого об'єкту. • Віддалене керування та перегляд: спостерігайте за своїм будинком із вашого смартфона, планшета або ПК у будь-яку годину та в будь-якому місці. • Гнучка можливість записування: камера підтримує записування 24/7, за рухом або за розкладом. • Зручні варіанти зберігання: записи можна зберігати на карті SD, відеореєстраторі та в хмарі Reolink Cloud. Вся кімната під наглядом, а якість відео – просто супер! Наглядайте за великими приміщеннями з однією камерою. E1 Pro може показати весь ваш дім у чудовій якості завдяки повороту об'єктива на 355°, нахилу на 55° та роздільній здатності 4 Мп. Визначення руху, повідомлення в режимі реальної години Камера Reolink E330 зробить вашу життя легшим, надсилаючи повідомлення про рух у вашому будинку в режимі реальної години. Вона підкаже вам, коли діти повернулися зі школи, прокинеться ваш хатній улюбленець чи небажаний гість приїде до дому. Моніторинг будинку 24/7 дасть вам додатковий спокій та впевненість. Типи повідомлень: - мобільне застосування: миттєві push-спілкування на вашому смартфоні - e-mail: повідомлення на пошту з фрагментами записування або фотографіями - сирена: в разі виявлення руху камера може ввімкнути потужну сирену або відтворити записане повідомлення Двостороннє аудіо будьте в курсі подій у вас вдома або в офісі через мобільний застосунок Reolink або застосування на вашому ПК. Гнучкі можливості записування: за рухом, 24/7 або за розкладом Камера забезпечує безперервний запис або запис кліпів за рухом. Це допоможе зберегти пам'ятні події, як-от перші кроки вашої дитини чи сюрприз-вечірку. Збереження записів Зберігати записи можна у кілька способів: - на MicroSD: підтримується записування на флешносій - NVR: запис 24/7 на відеореєстратор Reolink - у Reolink Cloud, щоб мати до них доступ де завгодно та колись Зашифроване хмарне сховище Reolink Cloud Відеозаписи подій можна завантажувати у Reolink Cloud. Зашифрований хмарний сервіс забезпечує резервне копіювання важливих моментів і дає змогу відтворювати відео де завгодно та будь-якої години. Стильне доповнення до вашого будинку Сучасна та стильна камера Reolink E1 точно підходитиме до вашого інтер'єру! Поставте її на полицю або закріпіть на стелі, щоб вона забезпечила панорамний огляд.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | REOLINK |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Аудио | двусторонняя аудиосвязь |
| Аудио детекция | Нет |
| Дальность подсветки | 30 м и менее |
| Детектор движения | Да |
| Детектор лица | Нет |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+55°C |
| Дополнительные данные | поддержка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звуковая сигнализация | Да |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Класс защиты | внутренняя |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ночная съемка | Да |
| Определение номерных знаков | Нет |
| Определение пересечения линии | Нет |
| Поддержка 4G/LTE | Нет |
| Поддержка Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Работа от аккумуляторных батарей | Нет |
| Работа от солнечной батареи | Нет |
| Рабочее напряжение | 5 В |
| Размер матрицы | 1/2.7" |
| Размеры | 84 х 84 х 118 мм |
| Разрешение | 4 МП |
| Разрешение видео | 2560х1440 |
| Распознавание людей/автомобилей | Да |
| Световая сигнализация | Нет |
| Слот для карт памяти | MicroSD |
| Тип | беспроводные |
| Тип подсветки | ИК |
| Уведомление о вторжении в область | Да |
| Угол наклона | 50° |
| Угол обзора по вертикали | 45° |
| Угол поворота | 355° |
| Уличная | Нет |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Форм-фактор | кубическая |
| Формат видео | H.264 |
| Цвет | white |
| Чувствительность | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 2 993 ₴









