
Комутатор ZYXEL GS1900-8HP (GS1900-8HP-EU0103F) (8xGE POE+, POE 77W, WebSmart) Так 24606
7 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: GS1900-8HP-EU0103F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Серія Zyxel GS1900 Series — це потужна лінійка 8/10/24/48-портових комутаторів у компактному настільному та стоячному корпусі, що забезпечують під'єднання через GbE. Усі моделі підтримують різні варіанти розгортання, які застосовуються у невеликих офісах та переговорних кімнатах, зокрема на стіні, під столом, на столі та в стійці*. За допомогою цих комутаторів можна швидко та з мінімальними зусиллями побудувати високошвидкісну мережу. Крім того, два додаткові слоти SFP у GS1900-10HP/24/24HP/48HP забезпечують під'єднання 100M та GbE на великих відстанях. Бюджет потужності до 30 Ватів на один порт у підтримувальних IEEE 802.3at PoE Plus моделях GS1900-8HP/10HP/24HP/48HP дає змогу гнучко розширювати мережу та забезпечити живленням такі підтримувальні PoE енергоємні пристрої, як бездротові точки доступу. -телефони. Підтримка 802.3at PoE Plus робить ці комутатори ідеальним рішенням для під'єднання великої кількості заповнюваних пристроїв під час розгортання мережі компанії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 77 Вт |
| Вес | 710 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 8 портов |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | нет данных |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 84.3 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 8 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 250 x 104 x 27 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | настраиваемый (smart) |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | нет данных |
| Форм-фактор | настольный + настенный |
Информация для заказа
- Цена: 7 400 ₴



