
Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 100 (USGFLEX100-EU0111F) Grey/Red 29926
21 565 ₴
- Готово к отправке
- Код: USGFLEX100-EU0111F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Застосування нової платформи забезпечує збільшення продуктивності міжмережевого екрану до 125%. для читання форматі склепіння статистики з трафіку та графічні діаграми статистики загроз Під час використання сервісу SecuReporter можна отримати углиблений аналіз загроз із корекцією подій, на основі якого можна виявити тенденції зміни стану мережі та вжити показних заходів для відбиття атак. клієнтами та пристроями. від кіберзагроз, а й підтримують функціонал, який використовується в індустрії гостинності, включаючи Хот-споти, управління точками доступу та одночасно оновлення мікропрограми на декількох пристроїв. протягом певної години або для обслуговування певної кількості пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Нет |
| MU-MIMO | Нет |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.85 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | Нет |
| Дополнительные режимы работы | - |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | - |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | коммутатор, блок питания, документация |
| Консольный порт | Да |
| Конструкция антенн | Нет |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | Нет |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Нет |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 216 x 147.3 x 33 мм |
| Скорость Wi-Fi | - |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Нет |
| Стандарт скорости Wi-Fi | - |
| Тип | проводные |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Grey/Red |
| Шифрование Wi-Fi | - |
Информация для заказа
- Цена: 21 565 ₴
