
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW1200G PRO Black 32356
3 017 ₴
- В наличии
- Код: RG-EW1200G PRO
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ruijie Networks — це інноваційна компанія, яка розробляє та виробляє мережеве обладнання понад 20 років. З моменту свого заснування 2000 року компанія Ruijie нагромадила солидний досвід застосування інноваційних продуктів і рішень, адаптованих під будь-які варіанти використання, і таким чином робить свій активний внесок у диджиталізацію всіх галузей економіки. Ruijie Reyee RG-EW1200G PRO - це гігабітний дводіапазонний бездротовий маршрутизатор, призначений для всіх типів приміщень і для застосування в домашніх офісах або невеликому бізнесі. Він підтримує стандарт бездротової зв'язку Wi-Fi 802.11ac Wave2 із сумарною швидкістю до 1267 Мбіт/с, що дасть змогу стабильно переглядати 4K контент і без затримок грати в онлайн-ігри більшого числа пристроїв одночасно. Все це завдяки вбудованим потужним підсилювачам і безлічі зовнішніх антен із коефіцієнтом посилення 6 дБі, а також технологіям Beamforming і MU-MIMO. EW1200G PRO розв'яже всі проблеми з дротовою або бездротовою мережею та забезпечує чудову швидкість Wi-Fi у всіх типах поміщень. Настроювання: майстер налаштування допоможе вам отримати інтернет за лічені хвилини. А для тих, кому потрібно більше, обладнання Reyee підтримує керування за допомогою мобільного застосування. Ви зможете віддалено налаштовувати, перезавантажувати та діагностувати всі свої пристрої, а інтелектуальна система підкаже, якщо у вас у мережі станеться якась проблема. Завдяки автоматичному обновленню програмного забезпечення ваш роутер завжди матиме актуальний функціонал і захист від різних уразливостей. Збільшення зони покриття: якщо вам потрібно розширити зону покриття мережі, то можна докупити ще один або кілька інших маршрутизаторів із серії RG-EW1200 та створити мережу для будь-яких приміщень площею до 500 м2. Водночас вам нічого не треба буде налаштовувати. Дротові, бездротові чи змішані — маршрутизатори Ruijie Reyee підтримують будь-який тип під'єднання чи розширення мережі. Для розширення мережі вам треба під'єднати за проводом інший маршрутизатор Ruijie Reyee або без дротів натисканням кнопки «Pairing» на головному роутері та на роутері, який буде повторювачем сигналу. І вже за кілька хвилин ви отримаєте безшовну мережу завдяки технології Reyee Mesh. Перемикання ваших телефонів і планшетів буде здійснюватися автоматично, адже маршрутизатори Ruijie Reyee підтримують усі стандарти роумінгу. Монтаж та дизайн: цікавий, привабливий дизайн маршрутизатора розроблений з урахуванням того, що роутер можна розташувати на столі, полиці, шафці або закріпити на стіні. Батьківський контроль: якщо вам треба обмежити доступ певному члену сім'ї, то ви можете скористатися функцією батьківського контролю і зробити це можна прямо з мобільного телефону з будь-якої точки планети. Гостева мережа: організувати доступ гостей до мережі можна за лічені секунди, і ця мережа буде ізолована від вашої основної таким чином захищаючи конфіденційність ваших даних. Керування: Власний web-інтерфейс Безкоштовне облако Ruijie Cloud з будь-якого браузера Мобільний застосунок Ruijie доступний у Google Play, App Store та AppGallery IPTV/VLAN: роутер підтримує функцію VLAN для IPTV потоків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Нет |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.39 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Репитер / Wisp |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 6 шт |
| Количество портов LAN | 3 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 50+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 220 x 140 x 36 мм |
| Скорость Wi-Fi | 400 Мбит/сек + 867 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | АС1300 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Нет |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 3 017 ₴







