
Комутатор Asus ExpertWiFi EBP15 (90IG08D0-MO3B00) Ні 38681
4 542 ₴
- Готово к отправке
- Код: EBP15
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Інтелектуальний керований комутатор із 5 портами Gigabit Ethernet і PoE+: 4 порти PoE+, 60 Вт, підтримка пріоритетів PoE, оптимальне рішення під'єднання точок доступу PoE, IP-камер та VoIP-телефонів, централізоване керування з маршрутизатором ExpertWiFi Power over Ether PoE із сукупною потужністю до 60 Вт пропонують зручне рішення для живлення різних пристроїв із підтримкою PoE. VLAN для додаткової безпеки — кожному з портів Ethernet можна назначити один або кілька ідентифікаторів VLAN, що гарантують додаткову безпеку для вашого бізнесу. Підтримка QoS — завдяки керуванню пріоритетами пропускної здатності за допомогою функції Quality of Service забезпечується максимальна швидкість критично важливого трафіку, а саме голос і відео. Оптимізація мультимедійного трафіку — відстеження multicast-трафіку (IGMP snooping) для запобігання перевантаженню та оптимізації розподілу трафіку, що забезпечує найкращу роботу мережі під час відеоконференцій або потокового передавання мультимедійних даних. Легкість керування пристроями — маршрутизатор ASUS ExpertWiFi дає змогу централізовано керувати EBP15 та приєднаними до нього пристроями. Експерт із мереж для бізнесу ASUS ExpertWiFi EBP15 пропонує універсальні можливості під'єднання. Під час використання разом із маршрутизатором серії ExpertWiFi EBP15 може керувати під'єднаними пристроями в режимі ExpertWiFi AiMesh. Якщо використовується інший маршрутизатор, EBP15 керує під'єднаними пристроями в автономному режимі. У міру розширення бізнесу EBG15 можна під'єднати до проводового маршрутизатора та точки доступу для збільшення зони покриття мережі, що забезпечує масштабованість та розширюваність рішення ExpertWiFi. Швидке та універсальне під'єднання для будь-яких бізнес-сценареїв Для великого або багатоповерхового приміщення можна створити потужну та стабільну мережу, під'єднавши «гігабітний» дротовий VPN-маршрутизатор EBG15 та комутатор EBP15 з підтримкою PoE+ до трьох точок доступу. . Щоб розширити покриття мережі, можна легко додати більше пристроїв EBA63 до вже наявної бізнес-мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 5 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 60 Вт |
| Вес | 250 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, кабель питания, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 4 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 60 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 5 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 121 x 75 x 26 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L2 |
| Форм-фактор | настольный + настенный |
Информация для заказа
- Цена: 4 542 ₴





