
Акумуляторна батарея Full Energy FEG-1218 12 V 18 AH (FEG-1218) LiFePO4 Чорний 25921
4 020 ₴
- Готово к отправке
- Код: FEG-1218
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Літій-залізо-фосфатний аккумулятор FEG-1218 зроблений у герметичному корпусі та виготовлений за технологією LiFePO4. встановлення в безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації, комп'ютерні безперебійники (UPS), у складі перетворювачів і т.п. Переваги використання FEG-1218 системах безперебійного живлення, охоронних та протипожежних системах тощо. Тривала експлуатація: Не втрачає ємності протягом тривалого терміну експлуатації Продуктивність: Висока енергоємність і велика кількість циклів перезарядження
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.15 кг г |
| Высота | 170 мм см |
| Диапазон ёмкости | 10 - 18 А·ч |
| Емкость батареи | 18 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 18 А |
| Максимальный ток разряда | 18 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | нет данных |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -20°C до +60°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клемм | нет данных |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 77 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 4 020 ₴

