
Комутатор ZYXEL XMG1915-10EP (XMG1915-10EP-EU0101F) Так 32272
20 961 ₴
- В наличии
- Код: XMG1915-10EP-EU0101F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний і безшумний хмарний комутатор 2,5G Серія XMG1915 містить 10-портові та 18-портові комутатори Multi-Gig 2,5G з опцією PoE або без неї. Всі три моделі мають два додаткові порти 10G SFP+. Ця серія компактних комутаторів забезпечує безшумну роботу на будь-якому робочому столі завдяки технології безвентиляторного чи інтелектуального вентилятора. Простий у використанні перемикач також підтримує NebulaFlex і має ряд корисних функцій, що забезпечують чудову продуктивність. Готові підвищити швидкість мережі до 2,5 раза Комутатор серії XMG1915 — идеальний вибір для підвищення швидкості та продуктивності вашої мережі SB/SMB, пропонуючи швидкість до 2,5 разу вищу, ніж у сучасних гігабітних мережах. За допомогою цього комутатора можна легко підвищити швидкість вашої мережі, використовуючи наявну дротову інфраструктуру, без дорогої та руйнівної заміни кабелю. Ви можете легко розгортати пристрої PoE, такі як PTZ-камери, точки доступу Wi-Fi 6/6E та пристрої IoT, через безперебійні порти PoE++ (60 Вт); або під'єднайте NAS, ПК та ноутбук на блискавичній швидкості 2,5G. Воспользуйтесь преимуществами надежного 10-гигабитного Ethernet Серія XMG1915 є економним рішенням для додавання можливостей з'єднання 10G завдяки двом портам 10G SFP+, що забезпечує високошвидкісне мережеве під'єднання до серверів або інших комутаторів. Nebula, інтелектуальне керування хмарою Підтримка NebulaFlex дає змогу легко перемикати режими керування мережею між автономним і нашою неліцензійною платформою керування хмарою Nebula. Nebula надає інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс та мобільний приклад для спрощення встановлення та управління вашою мережею без додаткових витрат на програмне або апаратне забезпечення контролера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | 8 |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | 2 |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 130 Вт |
| Вес | 760 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, набор для крепления в стойку, кабель питания, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 8 портов |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 2.5 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 150 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 10 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / есть |
| Размери (ШхВхГ) | 250 x 104 x 27 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L3 |
| Форм-фактор | настольный + стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 20 961 ₴



